Novinky vo Wincodex Novinky vo Wincodex
Prihlásený
Aktuálne máme 16 hostí prítomných
Domov Zoznam modulov


Komplexný podnikový informačný systém WINCODEX je tretia generácia informačného systému. Bola vyvinutá našimi pracovníkmi pre užívateľské prostredie Windows a využíva technológiu Client/Server.

Systém WINCODEX je plne modulárny ekonomický softvér, určený pre lokálne aj sieťové spracovanie s podporou výmeny údajov medzi vzdialenými pracoviskami prostredníctvom elektronických médií.

Daná modularita zabezpečuje jeho efektívne fungovanie vo všetkých druhoch podnikateľských subjektov, či už ide o výrobné, obchodné organizácie, spoločnosti podnikajúce v oblasti služieb, ale aj spoločnosti podnikajúce v oblasti poľnohospodárskej výroby.

Je typickým zástupcom riešení na mieru. Má jednoduché nastavenie na organizačnú štruktúru každej organizácie a jeho plné prispôsobenie procesom, ktoré v nej prebiehajú. Tieto vlastnosti umožňujú jeho maximálnu otvorenosť a flexibilitu.

Systém má v sebe implementované veľmi silné nástroje, tzv. generátory, ktoré poskytujú neobmedzenú možnosť dotvárania projektu priamo u odberateľa.


 

 

Posledná zmena (Štvrtok, 08 Júl 2010 13:53)

 
PrihlásenieOriginálne doklady v KPIS Wincodex
RZ2009_NEDOPLPREPL17_1.jpg